ZATORSKI
PRODUCENT BRAM, BALUSTRAD I OGRODZEŃ

JAK DZIAŁAMY

Swoje wyroby wykonujemy zwykle ze stalowych prętów o przekroju kwadratowym, natomiast elementy konstrukcji bram, furtek, balustrad, krat z kształtowników (profili) stalowych.

Część elementów stalowych w celu uzyskania pożądanych kształtów jest poddawana obróbce cieplnej i modelowaniu w kuźni. W przypadku wyrobów narażonych na działanie czynników atmosferycznych stosujemy cynkowanie ogniowe jako najskuteczniejszą metodę zabezpieczenia antykorozyjnego. Cynkowanie ogniowe polega na kąpieli elementów w płynnym cynku. Jest to tzw. metoda zanurzeniowa. Proces ten przebiega w temperaturze 440-460 stopni.Na powierzchni zanurzonych elementów powstaje powłoka cynkowa. Skuteczność tego typu ochrony antykorozyjnej ocenia się na minimum 20 lat. Powierzchnię tak zabezpieczoną po wcześniejszym przygotowaniu malujemy farbami stosowanymi do pokrywania powierzchni świeżo ocynkowanych.

INDYWIDUALNE PROJEKTY

Na życzenie klienta stosujemy tzw. postarzanie wyrobów poprzez patynowanie. Oprócz wzorów standardowych wykonujemy projekty indywidualne.

Zainteresowanym wysyłamy foldery.

ZADZWOŃ DO NAS
I UMÓW SIĘ NA POMIAR

ZADZWOŃ DO NAS

+48 514 916 221

LUB SKORZYSTAJ Z FORMULARZA

FORMULARZ KONTAKTOWY